King of Thieves

2.31.1

2.6

7

Hırsızların Kralı olun

352.7k

Bu uygulamayı oyla

King of Thieves oyuncuların amacı dünyadaki tüm zindanlara girerek oralardaki hazineleri çalmak olan küçük tatlı bir hırsızı kontrol ettiği bir platform oyunudur.

King of Thieves’in oyun planı çok basittir: Ana karakteriniz her zaman düz bir çizgi üzerinde hareket eder. Zıplamak için ekrana tıklarsınız. Eğer bir duvardan atlayacaksanız ters yöne doğru yaylanarak tekrar zıplarsınız. Seviyeler arasında ilerlerken yön değiştirmenizin tek yolu bu.

King of Thieves’in ana oyun modunda zıplama ve tuzaklardan kaçma yeteneklerinizi gösterebileceğiniz 80 seviye vardır. Bununla birlikte, bu oyunun en ilgi çekici yönlerinden biri PvP (oyuncu oyuncuya karşı) modudur. Bu modda oyuncular diğerlerinin de içinde oynayabileceği kendi zindanlarını yaratırlar. Diğer bir oyuncunun zindanında oyun kazanmanın ödülü: Onların ganimetinin bir bölümü.

King of Thieves kendi seviyelerinizi yaratabilme gibi yenilikçi unsurları barındıran orijinal ve eğlenceli bir platform oyunudur. Bunun yanında bu oyun Zeptolab’ı (Cut the Rope) geliştirenlerin tasarladığı nefis grafiklere sahiptir.
X